KURS AKCJA MOTYWACJA

Dlaczego taki kurs?

Lubisz niezależność i poczucie spełnienia po dobrej sesji nauki języka? A mimo wszystko tak ciężko Ci się zebrać do nauki? Wyobraź sobie, że mogę Cię nauczyć tego, jak być stale zmotywowanym. Tak byś nie musiał być zależny od tego czy motywacja przyjdzie, czy tym razem Cię ominie. TAK BYŚ TO TY MIAŁ KONTROLĘ NAD MOTYWACJĄ, A NIE MOTYWACJA NAD TOBĄ!

“Jak się zmotywować do nauki?” To chyba jedno z częściej zadawanych mi pytań. Zauważyłem, że bardzo wiele osób, które uczą się języków samodzielnie, mają właśnie ten problem. Brak umiejętności zmotywowania się do nauki. Tak – motywowanie się to także umiejętność. Są na to konkretne techniki, które można zastosować. Wystarczy się ich nauczyć!

I ja, z wielką przyjemnością takich technik Cię nauczę! Gdyby nie one, nie byłbym w stanie uczyć się greckiego codziennie – bez ani jednego dnia przerwy – w ramach wyzwania Język w Rok. Nie mógłbym się nauczyć porządnie żadnego języka. Kurs AKCJA MOTYWACJA to nie szkolenie motywacyjne, żaden coaching niskich lotów. Celem nie jest zmotywować Cię podczas kursu! Celem jest nauczyć Cię jak pozostawać zmotywowanym w nauce zawsze i bez wyjątków!

W ramach kursu znajduje się:

 1. ankieta diagnostyczna – dowiem się wszystkiego na temat Twoich nawyków związanych z nauką języków jeszcze przed rozpoczęciem kursu, dzięki czemu będę mógł w trakcie współpracy poświęcić Ci swój czas w 100%;
 2. 3 indywidualne sesje Treningu Językowego ze mną:
  • dobierzemy metody motywacji, które sprawdzą się w Twoim przypadku – zależnie od Twojego temperamentu, Twojej osobowości, a także celów w nauce i ilości wolnego czasu;
  • nauczę Cię też planować samodzielną naukę, tak by motywacja przychodziła automatycznie;
  • poznasz i zdefiniujesz swoje “dlaczego”, co pozwoli Ci przetrwać w najtrudniejszych momentach;
  • podczas współpracy ze mną zbudujesz nawyk codziennej nauki;
  • jest bardziej niż pewne, że kryzys w nauce prędzej, czy później się pojawi, dlatego nauczę Cię też jak przezwyciężać nawet największe kryzysy;
  • wszystkie Treningi będą w 100% spersonalizowane;
 3. Nadal mało? Po każdym Treningu otrzymasz ode mnie plik z notatkami, dotyczącymi naszej sesji, a także ze wskazówkami jak Ty możesz wykorzystać tę wiedzę w praktyce (gratis!)
 4. To nadal nie wszystko! Pomiędzy Treningami otrzymasz ode mnie ćwiczenia do wykonania, które pomogą zastosować w praktyce to, czego się nauczysz  (gratis!)
 5. A po to, abym miał pewność, że ćwiczenia wykonasz, będziemy mieć także stały kontakt poprzez mail/messenger! Możesz do mnie pisać praktycznie bez limitu. (gratis!)
 6. A kiedy już zakończysz kurs i będziesz z pełną motywacją uczyć się języka, zapewniam Ci też w razie ewentualnych problemów kontakt mailowy/messengerowy przez cały miesiąc po ukończeniu kursu! (gratis!)

Do każdego kursanta podchodzę w sposób indywidualny! Dlatego też liczba miejsc jest ograniczona tak, bym mógł skupić się na współpracy z Tobą. Dlatego, jeśli potrzebujesz nauczyć się jak się motywować do samodzielnej nauki, wykup kurs już teraz i rozpocznij współpracę ze mną!

Mało tego! Wiedza, którą nabędziesz w ramach kursu jest na tyle szczegółowa i ekspercka, by wznieść Twoją naukę języków na zupełnie nowy poziom, a jednocześnie na tyle uniwersalna, że możesz ją zastosować także przy innych aktywnościach i budowaniu dowolnych nawyków: techniki motywacyjne, których się nauczysz możesz zastosować też choćby przy uprawianiu sportu!

Liczba miejsc: 7

Cena: 330 zł

lub 2 x 180  zł w dwóch ratach

(Oszczędzasz 120 zł względem 5 sesji Treningu wykupionych oddzielnie!)

Start kursu: 25 lutego 2019 (zapisy tylko do niedzieli 24 lutego)

Zapisz się już teraz!

Aby zapisać się na kurs, wystarczy, że dokonasz przelewu na konto mojej firmy na następujące dane:

Kwota: 330 zł
Nr konta: 36 1140 2004 0000 3502 7825 3767 (mBank)
Tytuł: “IMIĘ I NAZWISKO” KURS AKCJA MOTYWACJA

Kiedy już dokonasz zakupu, napisz do mnie maila i zaczniemy współpracę już w przyszłym tygodniu!
Kontakt w sprawie zapisów: patryk@jezykowasilka.pl
Opinie na mój temat: https://www.facebook.com/jezykwrok/reviews/