TRENING JĘZYKOWY ZE MNĄ

To ja. 🙂 Tak wygląda człowiek mający najbardziej ambitnych kursantów na świecie, chcesz zostać jednym z nich? 😉

Cześć! Ta strona to jedyne miejsce w internecie, gdzie… możesz mnie sobie kupić! Możesz mnie sobie kupić na godzinę, na kilka godzin, a nawet… na trzy miesiące. Dlaczego warto?

Wierzę, że otwartość na ludzi oraz kultury to siła napędowa nowoczesnego świata, a nauka języków może być przyjemnością. Można powiedzieć, że jestem żywym dowodem na to, że powiedzenie “żyjesz tyle razy ile znasz języków” jest prawdziwe. Ja żyję 8 razy. Z greckim będzie 9. 😉

Każdego klienta traktuje jako odrębną jednostkę. Projektuję usługi tak, by dostarczać jak najwięcej wartości, edukując, dostarczając wiedzę, ale także zarażając pasją i inspirując. Moim celem we współpracy z Tobą jest to… byś przestał mnie potrzebować i nauczył się uczyć samodzielnie, wytwale i skutecznie. Nie uzależniam Cię od siebie. Uczę Cię jak być niezależnym i odpowiedzialnym w nauce języków. I co równie ważne – by sprawiała Ci ona przyjemność i wspierała Twój rozwój także w innych dziedzinach życia.

Z wielką przyjemnością zostanę Twoim Trenerem Językowym. Jest to moja autorska metoda pomocy w nauce języków, którą doskonalę już od ponad roku i skorzystały z niej dziesiątki zadowolonych klientów. Nauczę Cię jak się uczyć języków, zaopiekuję się Tobą, pomogę, zmotywuję, zainspiruję, aż w końcu… przestaniesz mnie potrzebować i zakończymy współpracę. Brzmi jak plan? Każdy trening jest maksymalnie spersonalizowany i skrojony pod Twoje potrzeby! Moją ofertę znajdziesz poniżej.

JEŚLI SZUKASZ POMOCY W NAUCE JĘZYKÓW… CO POWIESZ NA TRENING JĘZYKOWY ZE MNĄ?

Dla kogo?

Sprawa jest prosta. Można to porównać do wizyty u lekarza. Spotykam się na 75 minut z Tobą i Twoim problemem językowym. W wersji optymistycznej ze spotkania wychodzisz sam, bez swojego językowego problemu. W pesymistycznej wychodzisz ze spotkania z problemem, ale masz też przekazane przeze mnie – co najmniej – kilka sposobów rozwiązania sytuacji i wiesz co zrobić, by pozbyć się problemu.

Jak to działa?

 • wypełniasz przed spotkaniem ankietę diagnostyczną na temat Twojej sytuacji językowej. Dzięki temu czas na spotkaniu możemy wykorzystać w maksymalnym stopniu jeszcze przed spotkaniem;
 • na podstawie ankiety ja opracowuję specjalnie dla Ciebie swoje propozycje i zalecenia;
 • spotykamy się na sesji video (75 minut) 1 na 1, gdzie ustalamy najlepsze rozwiązanie Twojej sytuacji, a także ustalamy plan jak wprowadzić w życie niezbędne zmiany;
 • otrzymujesz plik w PDF z indywidualnymi zaleceniami, oraz notatkami z naszej sesji;
 • po konsultacji możesz śmiało do mnie pisać, bym pomógł Ci wprowadzić zmiany w życie

CENA: 150 ZŁ

JEŚLI MASZ PROBLEM Z PLANOWANIEM LUB MOTYWACJĄ… CO POWIESZ NA KURS “SZTUKA PLANOWANIA” LUB “AKCJA MOTYWACJA”?

Dla kogo?

Trzy Treningi to czas, w którym możemy zrobić wspólnie naprawdę dużo. Moja propozycja jest taka – wybierasz konkretny kurs jaki chcesz przerobić, ja dopasowuję go do Twoich potrzeb i… po prostu bierzemy się do pracy! W cenie kursu znajdują się 3 Treningi Językowe oraz stały kontakt mailowy/messengerowy pomiędzy sesjami! Kontakt mamy codziennie, co zapewnia Ci stałą dawkę motywacji i inspiracji! Istnieje możliwość opracowania kursu specjalnie skrojonego pod Twoje potrzeby.

Tak jak przy pojedynczym treningu – najpierw wypełniasz ankietę, a do każdego Treningu otrzymujesz sporządzone przeze mnie notatki, wraz z komentarzami.

Lista kursów:

 1. SZTUKA PLANOWANIA – naucz się planować samodzielną naukę;
 2. AKCJA MOTYWACJA – jak być stale zmotywowanym w nauce języka;
 3. TWÓJ KURS – co chcesz przerobić na 3 sesjach? Daj znać, poradzimy sobie!

CENA: 330 ZŁ (oszczędzasz 120 zł!)

JEŚLI CHCESZ ZACZĄĆ NAUKĘ NOWEGO JĘZYKA Z MOCNYM UDERZENIEM LUB PRZEŁAMAĆ BARIERĘ W MÓWIENIU… MAM DLA CIEBIE KURS “MOWOŁAMACZ” LUB “STARTER”

Dla kogo?

Pięć Treningów to czas, w którym możemy zrobić wspólnie naprawdę baaaardzo dużo. Na przykład “wejść z buta” w naukę nowego języka lub przełamać barierę w mówieniu! Moja propozycja jest taka – wybierasz konkretny kurs jaki chcesz przerobić, ja dopasowuję go do Twoich potrzeb i… po prostu bierzemy się do pracy! W cenie kursu znajduje się 5 Treningów Językowych oraz stały kontakt mailowy/messengerowy pomiędzy sesjami! Kontakt mamy codziennie, co zapewnia Ci stałą dawkę motywacji i inspiracji! Istnieje możliwość opracowania kursu specjalnie skrojonego pod Twoje potrzeby.

Tak jak przy pojedynczym treningu – najpierw wypełniasz ankietę, a do każdego Treningu otrzymujesz sporządzone przeze mnie notatki, wraz z komentarzami.

Lista kursów:

 1. STARTER – pomagam Ci rozpocząć naukę nowego języka w maksymalnie efektywny sposób;
 2. MOWOŁAMACZ – przez 5 tygodni stopniowo i skutecznie przełamujemy Twoją barierę w mówieniu. Cierpliwie i skutecznie;
 3. TWÓJ KURS – co chcesz przerobić na 3 sesjach? Daj znać, poradzimy sobie!

CENA: 500 ZŁ (oszczędzasz 250 zł!)

JEŚLI CHCESZ UZYSKAĆ NIEZALEŻNOŚĆ I ZBUDOWAĆ OSOBISTY SYSTEM NAUKI JĘZYKÓW NA CAŁE ŻYCIE… CZEKA NA  CIEBIE KURS PREMIUM “DROGA DO WOLNOŚCI JĘZYKOWEJ”

Dla kogo?

Lubisz niezależność i… wolność? Bo ja kocham wolność pod każdą postacią. Także tę językową. Czym jest dla mnie Wolność Językowa? To płynna znajomość co najmniej jednego języka obcego oraz zestaw narzędzi i metod, dzięki którym mamy pewność, że jesteśmy w stanie osiągnąć płynność w dowolnym języku! Podczas kursu budujemy wspólnie Twój własny system nauki języków! Uczysz się wszystkiego co trzeba wiedzieć o nauce języków!

W ramach kursu:

 • językowa ankieta diagnostyczna
 • plik PDF z indywidualnymi zaleceniami na czas trwania kursu
 • 12 Treningów Językowych złożonych w proces osiągania Wolności Językowej
 • 1 dodatkowy Trening miesiąc po ukończeniu kursu
 • 1 dodatkowy Trening pół roku po ukończeniu kursu
 • przed każdym kolejnym treningiem otrzymujesz program warsztatu i kilka małych ćwiczeń, by wprowadzić Cię w temat
 • po każdym treningu otrzymujesz ode mnie plik z moim notatkami na temat, który był poruszony podczas warsztatu, wraz z uwagami jak Ty możesz to wykorzystać w praktyce
 • pomiędzy treningami wykonujesz ćwiczenia, dzięki którym nabytą wiedzę niezwłocznie wprowadzasz w życie!
 • możesz do mnie pisać i dzwonić niemalże bez ograniczeń

CENA: 2000 ZŁ lub w ratach 3 x 700 zł
(oszczędzasz bardzo dużo i jednorazowo inwestujesz w wiedzę na całe życie)

Sklep internetowy jest dopiero w budowie, dlatego jeśli chcesz wykupić dany trening i zacząć współpracę choćby dziś, wystarczy, że dokonasz przelewu (tytuł: imię + nazwa kursu) na konto mojej firmy: 36 1140 2004 0000 3502 7825 3767

Jeśli natomiast masz więcej pytań, masz trzy rozwiązania:
 1. napisz do mnie maila na patryk@jezykowasilka.pl i zapytaj o cokolwiek
 2. zadzwoń do mnie: 793 142 006 (najlepiej zapowiedz się wcześniej poprzez SMS)
 3. napisz do mnie na FB: https://www.facebook.com/patryk.topolinski